Kim jesteśmy?

Axon Consulting to firma specjalizująca się we wszechstronnej obsłudze przedsiębiorstw, sektora nauki, badań i rozwoju oraz samorządów lokalnych. Obszarem naszej specjalizacji jest pozyskiwanie zewnętrznego finansowania inwestycji rozwojowych, fundusze europejskie, audyt, doradztwo finansowe i strategiczne oraz pomoc we wdrażaniu rozwiązań innowacyjnych w firmie.

Wszystkie aspekty naszej działalności mają wspólny cel – działanie na rzecz klienta i proponowanie rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb. Naszą pracę cechują staranność, dokładność, rzetelność i wieloletnie doświadczenie praktyczne. Ponadto do każdego zainteresowanego naszą ofertą podchodzimy indywidualnie, oferując darmowe konsultacje, po których wspólnie ustalamy plan działania, kosztorys oraz cel główny, jaki pragniemy wspólnie osiągnąć.

Do kogo kierujemy swoją ofertę

Ofertę kierujemy do wszystkich Państwa, którzy jesteście zainteresowani pozyskaniem środków zewnętrznych na realizację własnych projektów oraz/lub szukają pomocy we wdrożeniu rozwiązań Business Intelligence w swoim przedsiębiorstwie, w szczególności:

  • firm z sektora MŚP,
  • instytucji z sektora nauki, badań i rozwoju,
  • organizacji z sektora publicznego i przedsiębiorstw komunalnych,
  • instytucji z sektora kultury, stowarzyszeń i fundacji,
  • osób fizycznych prowadzących lub zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Zapraszamy do kontaktu w celu wspólnego przeanalizowania Państwa potrzeby i opracowania planu działania, który pozwoli Państwu osiągnąć pożądany cel.

Dlaczego warto z nami współpracować

Jako Axon Consulting posiadamy wieloletnie praktyczne doświadczenie. Dzięki temu, po zaplanowaniu działań będziemy w stanie przygotować dla Ciebie wszystkie wymagane dokumenty i rozliczenia, a Ty jedynie je zatwierdzisz. Oznacza to, że korzyściami płynącymi ze współpracy są m.in.:

  1. Znaczna optymalizacja Państwa czasu – realizacja inwestycji nie będzie różniła się od innych, ponieważ zaopiekujemy się całą niezbędną dokumentacją.
  2. Szczegółowo analizujemy rynek, możliwości i okazje, które dzięki nieznacznym modyfikacjom planu mogą przynieść wyraźne korzyści dla Państwa oraz Państwa przedsiębiorstwa.
  3. Znamy sposoby działania instytucji wydających dofinansowania, co pozwala na skrócenie czasu oczekiwań na wydanie pozytywnej decyzji.
  4. Angażujemy się jedynie w wybrane przedsięwzięcia, co pozwala nam na wydajną organizację czasu oraz rozdzielanie obowiązków. To pozwala zachować najwyższą możliwą responsywność oraz jakość obsługi.
  5. Gwarantujemy komplesowe doradztwo zarówno przed, w trakcie jak i po zakończeniu realizacji projektu. Poprzez „kompleksowe” rozumiemy m.in. informowanie Państwa o wszystkich zapisach wpływających na realizację projektu, pilnowanie terminów, wspieranie w wyborze wykonawców i więcej

Skąd bierze się nasze doświadczenie

Działamy na rynku od przeszło 15 lat. W tym czasie opracowaliśmy setki analiz ekonomiczno-finansowych, rynkowych, biznes planów, wniosków o dofinansowanie. Jesteśmy zgranym, dynamicznymi i skutecznym zespołem, składającym się ze specjalistów z dziedziny analityki biznesowej, księgowej i zbiorów danych, finansów i informatyki.

 

Współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorcami (zarówno najmniejszymi, jak i potentatami na rynku krajowym i międzynarodowym), uczelniami, jednostkami naukowymi, samorządami województw, miast, gmin i powiatów. Pomagaliśmy dobrać narzędzia finansowe najkorzystniejsze do potrzeb naszych klientów. Realizowaliśmy usługi audytu projektów inwestycyjnych, naukowych, także banków.

 

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi projektami, zagadnieniami, jakimi mieliśmy okazję zajmować się w toku naszej działalności.

 

Zapraszamy do lektury oraz kontaktu!

Sprawdź nas!

To nic nie kosztuje!

Każdemu zaitneresowanemu oferujemy darmowe, specjalistyczne konsultacje w zakresie planowanego zadania.  Przekonaj się, że rozumiemy Twoje potrzeby oraz potrafimy szybko i skutecznie przekształcić Twoje plany i pomysły w gotowy plan działania!

Zachęcamy więc do zadawania pytań poprzez formularz, kontakt telefoniczny lub bezpośredni kontakt w naszym biurze w godzinach 8:00 -16:00 w każdym dniu roboczym.